Teknoloji Çağı ve Sosyal Medya


Teknoloji çağını yaşadığımız dünyamızda hayatımızın her alanını teknolojiye göre yaşamış durumdayız. Hatta emekle yapılan işlerin büyük bir bölümü de emeği terk ederek teknolojiye geçiş yapmıştır. Hayatımızda bu kadar önemli rol oynayan bir aracı tanımamız çok önemlidir. En çok kullandığımız teknoloji ürünü internettir. Hiç kendinize sordunuz mu interneti ne kadar tanıyoruz? Sadece bir şeyler yazıp, enter tuşuna basmak bizi internet konusunda bilgi sahibi yapmaz.

 


Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz sosyal paylaşım siteleri, aslında hayatımızın içinde sadece paylaşım yapmak için kullanılan uygulamalar değildirler. 90 Milyon kullanıcı sayısını instagram__by_kelleeart-d88b4i6aşan İnstagram’dan örnek verecek olursak, bu kadar kalabalık bir kitleye başka hangi ortamda ulaşabilirsiniz? Tabi ki hiçbir ortamda ulaşamazsınız. Böyle bir ortamda kendi çabalarınızla sayfanızın takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Doğru zamanda yapılan doğru paylaşımlarla kısa zaman da güzel bir takipçi sayısı yakalayabilirsiniz. Mesela:
* Her çektiğiniz resmi, sayfanıza atarak insanları bunaltmayınız.
* Resim çekerken o anı yakalayın ve ilginç resimlere ağırlık veriniz.
* İnstargram popüler olan uygulamaları asla es geçmeyin. Örneğin; Selfie geçtiğimiz 2 yılın en önemli instagram uygulaması olarak tarihe geçti.
* Resimlerde insanları biraz olsun güldürmeyi hedefleyin. Güldürüyüm derken de kendinizi aptal yerine sokacak, saçma sapan paylaşımlar yapmaktan kaçının.
* Arka arkaya sürekli resim atmayınız. Biraz aralıklı olarak resim atmanız, takipçilerinizi daha çok mutlu edecek ve merak uyandıracaktır.
Bütün bunlara dikkat etmenize karşılık, sayfanız halen daha Fenomen bir sayfa olamadıysa ve sizde bundan çok şikayetçiyseniz, size tavsiyemiz o zaman kestirme yoldan Takipçi sayınızı yükseltmenizdir. İnstagram Takipçi Al uygulamasını Google üzerinden satan siteleri bulunuz. Bu sitelere ulaşarak, kendinize en uygun olan paketi satın alınız. Bu paketler öyle çok pahalı uygulama paketleri de değildir. 10 TL den başlayan fiyatlar, Takipçi sayısı arttıkça katlayarak yükselir. Bugün birçok ünlü insanın da Takipçi sayısını arttırma noktasında bu uygulamadan faydalandıkları bilinmektedir. Siz sadece istediğiniz takipçi sayısına karar verin ve paketi satın alın. Para karşı tarafın hesabına geçer geçmez, sayfanızın takipçi sayısı istediğiniz sayıya ulaşacaktır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.