Son yılların Android ve Instagram Uygulamaları Hakkında


Son yılların Android telefon uygulamaları içinde en çok göze çarpan uygulaması, İnstagram’dır. Normalde bir sosyal paylaşım sitesi olan bu uygulama, sadece Android telefon sahipleri için çıkartılmış, onlara özel bir paylaşım alanıdır. Bu uygulama sayesinde telefon sahipleri, telefonlarının kaliteli çekimlerini gözler önüne serebilmektedir.

 

 


Uygulama sadece Android dünyasına ait olmasına karşılık, bugün tam 90 milyondan fazla insan bu uygulamayı kullanmaktadır. Buda aslında insanların sosyal medya üzerinde de görsellere ne 120403-INSTA-ANDROID-005editkadar çok önem verdiğinin önemli bir göstergesidir. Sosyal medya da paylaşım yapılan birçok alan vardır. Sosyal paylaşım siteleri bulunur ama içlerinde bir tek İnstagram’da resim paylaşımı yapılır. Bu özelliği ile de oda diğer paylaşım sitelerinden ayrılır. Buna rağmen insanların ilgisi ve alakası oldukça yüksektir. Sanatçı ve ünlü insanlarında sürekli paylaşım yaptıkları bir uygulamadır.
Eskiden ünlüler dünyasını bu kadar yakından tanıma imkanına sahip olunamazdı. İnstagram gibi kişilerin anını yakalayarak, resimlerini paylaştıkları bir siteden sonra ünlü insanların da her halini görmemiz mümkün olmaktadır. Hatta öyle ünlülerimiz bulunmaktadır ki sabah uyanır uyanmaz, başlayan resim çekimleri, akşam yatana kadar İnstagram üzerinden takipçileri ile paylaşmaktadırlar. Bu sayede insanlarda sevdikleri ünlüleri çok daha iyi tanımış olmaktadır.
Şimdide biraz İnstagram’ın hilelerinden bahsetmek istiyorum. Bu kadar popüler olan bir paylaşım sitesinin doğal olarak takipçi sayısı da çok önemlidir. Ünlülerimizde dahil olmak üzere, birçok insan takipçi sayısını arttırmak için İnstagram Takipçi Satın Al hilesine başvurmaktadır. Bu hile aslında doğal olmayan yollarla sayfanızda ki takipçi sayısını arttırmaya yönelik bir uygulamadır.
Aklınıza şu soru gelebilir, neden takipçi sayısını arttırma ihtiyacı duyar ki insanlar? Bu kadar çok yoğun ilgi ve alakanın olduğu bir sosyal paylaşım sitesinde, kalabalık bir takipçi sayfasına sahip olmak, o sitede ki etkinliğinizi arttıracaktır. Sesinizi çok daha kalabalık bir kitleye duyurma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca ünlüler için böyle bir sayfanın sahibi olmak demek, basında çok fazla hayrana sahip düşüncesi uyandıracaktır. Hangi açıdan bakılırsa bakılsın, insanların menfaatine olan bir uygulamadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.