WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Nasıl ? Instagram Türk Takipçi Satın Alınır


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nasıl İnstagram Türk takipçi satın alacağınızı veya neden İnstagram ‘ da Türk takipçi almak önemli onu anlatacağım ?

Umarım bu yazımı sıkılmadan okursunuz ve aklınız da soru işareti oluşturan konulara açıklık getirebiliriz..

  • Öncelikle mantık şu şekilde işlemektedir ?

Eğer ünlü veya tanınmış bir kuruluş iseniz insanların sizi takip etmesini sağlamak ‘ da oldukça zorlacağınız aşikar. Bakınız Türk piskolojisi ; Ben onu niye takip edicem ya o beni takip etsin ?

Eee adam kendince haklı ? neyse güzel bir örnek oldu gibi makul olan aslında şudur  ( güzel – güzeli ) (para-parayı) (Takipçiyi-Takipçi) çeker.tambahan_drop_insta-512

Yani burada asıl mantık şudur ne kadar takipçiniz var ise yenilerinin gelme olasılığı o kadar yüksektir şimdi şöyle bir mantık yürütüyoruz.

Ben geldim hesabınıza girdim bi baktım 400 takipçiniz var 300 kişiyi takip ediyorsunuz öyle bakar çıkarım ? neden sıradan bir hesap sıradan bir kullanıcı.

Ben yine geldim 10 bin takipçiniz var 1000 kişiyi takip ediyorsunuz eee haliyle burda popüleri takip etmek adetten ‘dir der takip mi ederim yok ben etmem ama edenler elbet olucaktır mantıklı bir insan şunu düşünür ? Bak adamı beya bayanı 10 bin kişi takip ediyorsa var bu işte bir kaliteli diyip takip listesine alacaktır bunlar etki tepki piskolojisinin temel unsurlarıdır.

Dar bütçeli misiniz ? eee instagram’ıda seviyormusunuz o zaman ilk olarak instagram ‘ da popülerliğe atılmanız için size önereceğim paketler üzerinden yürümeniz daha makul gibi geliyor tabiki seçin şansı sizindir..

  • Öncelikle buradan..

Yazımı incelik göstererek sonuna kadar okuduysanız canı gönülden teşekkür ederim..

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir