WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Instagram yorum engeli ve diğer engellenmeler ?


Merhaba arkadaşlar instagram bazı durumlarda gerekli gördüğü taktirde hesabınızın işlem yapmasını engelleyebilir ?instagram yorum engeli

İnceleyeceğimiz bölümler ; instagram yorum engeli yedim , instagram yorum yapamıyorum , instagram takip etme engeli , kaldırma , instagram beğeni engeli ..

Bu durumda yapılacak ise ilk önce hesabınızın yoksa telefon onay yoksa facebook bağlantısı yapılmamış ise instagram mail onayını yapmaktır.

Peki bu engeller neden sürekli karşınıza çıkıyor ? Anlatayım instagram ‘ da saatlik işlem limitleri var ve aşırı kullanım da hesabınızın kapanmasına kadar gidiyor malesef aşırı kullanım hataları..

 

Nelere engel yeriz ?

 • Bir süre kimseyi takip edemeyiz. :  Ortalama ceza süresi 24 saattir malesef bu saat olayını bende anlamadım 24 saat diyip 48 saat beklettiğini biliyorum.
 • Bir süre kimse bizi takip edemez. : Aynı mantık geçerlidir ceza süresi ortlama olarak aynıdır.
 • Yorum atamayız. : 24 Saat ‘ dir spam yorum yaptıgınızı idda ederler yapmasınız bile.
 • Beğeni gönderemeyiz. : Aşırı beğenmiş siniz dir engellerler ve bir süre beğeni gönderemezsiniz.
 • Resim paylaşamayız. : Aşırı paylaşım ‘ dan dolayı yediğiniz engel şeklidir.

Malesef bu cezalar için yapacak bir şey yok yukarda dediğim onayları yapın ve bekleyin hatta bekleyelim..

haber

13 Yorumlar

 • Merhaba, instagram da herkese yorum yazabiliyorum sadece bir kişiye yazamıyorum ama beni engellemedigini biliyorum. Benim yorum yazmami engellemiş olabilir mi? Toplulugumuzu korumak için bazı içerikleri kısıtlıyoruz diyor ama ben kötü şeyler yazmadım hiç bunun sebebi ne olabilir. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

 • Merhaba, ben instagramda bazı kisilere yorum yapabilirken bazılarına yapamıyorum. Bu kişilerin beni engellemedigini biliyorum çünkü profillerini görebiliyorum ve beğenebiliyorum fotoğraflarını. Bugün tekrar yorum yapmaya çalıştım ve 1 kere yaptım Denemek için ilk seferde yapabildim ama tekrar yapmak istediğimde yapamadım. instagramin en guncel versiyonu 6.17.1 kullanıyorum. İnstagrami silip tekrar yükledim ama işe yaramadı. Kimseye spam ya da kötü yorumda bulunmadım. Çok fazla kişiyi takip etmiyorum. Bunun Sebebi nedir? 1 hafta beklesem bu durum geçer mi? Teşekkürler. ..

 • Sürekli GT yazıyordum birde e postamı onayladım GT yazmadan önce bir de ben facebook üzerinden giriş yapıyorum o zaman ne yapabilirim lütfen yardım acill 🙂

 • İnstagram da yorum bölümüne her hangi birşey yazdığımda yada arkadaşlarımı etiketldiğimde ” Yorum engellendi ” diye bir uyarı geliyor. Benim o uyarıyı almamam için ne tür bir işlem yapmam gerekiyor? Telefon ve e-posta onayını gerçekleştirdim fakat halâ aynı. Şimdiden teşekkürler.

 • Yorum yapıyorum paylaşılmıyor ünlem işareti cıkıyo başka cihazdan girince hesabımdan yorum yapılıyo sebebi nedir

 • 4gundur yorum engelim kalkmadı beğeni yapabiliyorum 4 gün sadece yorum engelim var lütfen cozummmm lütfen

 • Kendi hesabımız üzerinde kafasına göre kısıtlama yada engel koyan instagram yöneticilerini kınıyorum alsınlar hesaplarını bi taraflarına soksunlar…s2mişim instagramını…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir