instagram video görüntüleme sayacı nedir ?

Bildiğiniz gibi instagram bu güne kadar 4 fonksiyon tanıyordu insanlara bunlar neler miydi ?

  • Beğeni
  • Takipçi
  • Takip Edilenler
  • Yorumlar
  • Ve son olarak 5. instagram video görüntülenme sayısı sisteme eklendi..

peki bu sayacı genel olarak amacı nedir ? bu sayacın amacı videonun instagram üzerinden kaç kez izlendiğinin gösterilmesidir bir nevi youtube izlenme sayısı gibi ?
peki bunu arttırmanın yolu nedir tabiki takıpcı ve etkilesım cok ıse otomatikman artıcakdır fakat degil ise yapmanız gerek buradan instagram görüntülenme satın almak olucakdır..

peki goruntulenme sayısı bu durumda çok mu onemlı ? evet malesef önemli ve ayrıca videolarda beğeni + görüntülenme karması yapmanız gerekiyor..instagram goruntulenme sayaci

Peki instagram ‘da önemli videolarımızı görüntüme satın alarak ileriye taşıyabilirmiyiz evet bunu yapmanız şuan için mümkün ve hizmetlerimize bunuda dahil ettik..

Bannerı instagram-video-izlenmetıklayarak tüm paketlerimizi inceleyebilirsiniz sormak istediğiniz tüm soruları buradan iletebilirsiniz..

Süreç nasıl işliyor video veya profil linkinizi spariş formuna yazmanız yeterli 1 kaç saat içersin den izlenmeleriniz yüklenicektir..

Peki sizce insanlar instagram sayaç hakkında google de en çok hangi kelimeleri arıyor merak ettiniz mi ?

Ben ettim ve size kelimelerin analizini çıkardım : instagram görüntülenme sayısı, instagram görüntüleme hilesi , instagram video görüntüleme sayacı, instagram görüntüleme nedir, instagram görüntüleme sayacı , instagram video görüntüleme kimler, instagram görüntüleme arttırma, instagram video görüntüleme sayaci,

 

 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.