WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Instagram Türk Beğeni Satın Al Mobil Ödeme


İnstagram türk beğeni satın al mobil ödeme ile birlikte bunu kolayca yap. Bunu nasıl yapacağınız hakkında sizlere bilgi sunacağımız makalemize hoşgeldiniz.

Öncelikli olarak bir cep telefonuna ve faturalı veya kontörlü bir hatta sahip olmanız gerkemektedir. Bu işlemden sonra web sitemize giriş yaparak panelimize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Ücretsiz üyelik sonrasın da artık panelimize giriş yapabilir, kişisel bilgilerinizi güncelleyebilri, değiştirebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra bakiye yükle seçeneğini kullanarak ücretsiz olarak mobil ödeme ile bakiye yükleme aşamasına geçebilirsiniz. Mobil ödeme ile bakiye yükleme işlemin de firmamız herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ne kadarlık bir bakiye yüklemek istiyorsanız panelinize anlık olarak ödeme o şekilde aktarılacaktır. Fakat hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörün sms ücretlendirmesi yansıtılacaktır. Bu bizimle alakalı bir durum değil, operatörün sms ücretidir. Ücretsiz sms paketlerinden yararlanarak, herhangi bir sms ücreti ödemeyebilirsiniz.

Yükleme yaptığınız zaman panelinize otomatik olarak yansıyacaktır. Ayrıca faturalı hatlarda da yapılan alışverişler de bir sonra ki ayın ekstresin de sitemizin adresi ve işlem açıklaması yazmaktadır.

Güvenli alışverişin doğru adresi!

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir