WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

İnstagram takipçi satın almak

instagram takipçi satın almak nasıl oluyor, güvenli midir, nasıl alınır, takipçiler gerçek mi , sahte mi tarzındaki bir çok soruya bu makalemizde yanıt vericez . Öncelikle instagram takipçi satın almadan önce satın alınacak hesabın analizi iyi yapılmalıdır. Rastgele 30.0000 takipçi veya 100 takipçi gibi sayılarla plan proje olmadan hesabı bir yere getiremezsiniz. Kişisel hesap mı,firma hesabı mı, parodi hesap mı bunlar göz önünde bulundurulmalı ve aylık belirli bir bütçe ayrılarak ona göre takipçi satın alma işlemine başlanmalıdır.

Takipçi satın alma işlemini daha önceki yazımda güvenilir bir internet sitesi ve güvenebileceğiniz bir sosyal medya hizmeti veren şahıs ile iş yapılmasından önceki instagram takipçi satın alma makelesinde bahsetmiştik.Güvenilir hizmeti veren kişiyi bulduğunuzda istediğiniz takipçi miktarı ve çeşidini söyleyerek gönül rahatlığı ile hesabınıza takipçi yüklemesi yapabilirsiniz.

instagram takipçi satın almak

instagram takipçi satın almak

Yeni açılan hesaplarda birden 30.000 takipçi 50.000 takipçi yüklemesi yapılması doğal olmayan yollardan takipçi kazanıldığını instagram tarafından anlaşılabileceği için hesabınızı spama düşürme tehlikesi vardır. Bu yüzden yeni açılan hesaplarda azar azar düzenli aralıklarla takipçi almanız sizlerin faydasına olacaktır. Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak takipçilerinizi satın alabilirsiniz bu işlemlerde güvenilir kişiyi bulduysanız sorun yaşamayacaksınız. Takipçiler geldikten sonraki aşamada bazı can sıkıcı durumlar yaşanabilmektedir. Bot aldığınız takdirde takipçilerin silinmesi instagram tarafından getirilen güncellemede takipçilerin bir gecede yok olması gibi. Bunun içinde yine çalıştığınız kişiyi iyi seçip güvencesini aldıysanız bununda üstesinden geleceksiniz. Gerçek kullanıcılarda yine takipten çıkanlar olacaktır ilk yüklemede bir müddet takibi bırakanların sayısı iyi analiz edilmeli ve zaman aralığı iyi takip edilmeli ne kadar sürede ne kadar takipçi takipte kalmış ne kadar kaybedilmiş bir dahaki yüklemede kaç takipçi yüklenmeli gibi durumları iyi kontrol etmeli hesabı riske atmadan ve doğallığını kaybetmeden instagram takipçi satın almak gerekli olduğu göz ardı edilmemelidir.

Uzun süredir açık ve sosyal medyada belirli bir takipçi kitlesine ulaşan hesapların bir yerden sonra daha fazla takipçiye ulaşması için basamakları hızlı atlamasında takipçi satın alma işlemi bire bir işlerine yarıyacaktır.Bu işlemde de yine hesabın takipçi sayısına bakılarak belirli aralıklarla belirlenen miktarlarda takipçi gönderimi yapılmalı belirli bir seviyeden sonra takipçi miktarı fazlalaştırılmalı ve belli bir seviyeye ulaşıldığında takipçi yükleme işlemine bir süreliğine ara verilmelidir. Bu verilen arada yüklenilen takipçilerden ne kadar etkileşim alınmış ne kadarı takipten çıkmış bunlar iyi kontrol edilmeli bir dahaki takipçi yükleme işlemlerinde ona göre bir yol çizilmeli duruma göre arttırarak yukarı çıkmalı veya azaltarak takipçi alımı durdurulmalıdır.

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir