İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma


instagram takipçi satın alma son zamanlarda firmaların,markaların,kurumların, ünlülerin ve siyasilerin en çok başvurduğu sosyal medya hizmetlerinden bir tanesisdir.Bunların yanında instagram fenomenleri , mankenler, şarkıcılar ve sanatçılarda bu hizmetten yararlanmaktadırlar. Hizmetin amacı instagram hesaplarının etkileşimini arttırmak,bulunabilirliğini ve popülaritesini arttırmak ve yapılan paylaşımların kalitesine oranla hesabın aldığı etkileşimi arttırmak ve insanlara paylaşımlarını ulaştırabilmektir.

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

Bu hizmeti satın alırken esas alınan iki unsur bulunmaktadır; Bunlardan birincisi güvenilir bir sosyal medya hizmeti veren internet sitesi şekil a. İkincisi ise bilgilerinizin kesinlikle üçüncü bir şahısla paylaşılmayacağının sözünü verebilen güvenilir kişi ile çalışmanız.

Güvenilir instagram takipçi satın alma hizmeti için bir internet sitesinde aramanız gereken bazı ufak detaylar vardır bunları sıralamak gerekirse satın alma işlemi yapmadan önce ssl sertifikasının olup olmadıdğı kontrol edilmelidir. Ssl sertifikası, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır.Bu sayede bilgileriniz internet sitesi ve sizin aranızda saklı kalır hiç bir yerde kayıt tutulmaz. Ödemeyi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.İkinci olarak bakılması gereken yer iletişim bilgilerinin açıklığı ve doğruluğudur bunuda googlede kısa bir araştırma yaparak ve telefonla arayıp onay alarak yapabilirsiniz.

Bu şartları karşılayan internet siteleri piyasada çokca mevcut bulunmaktadır. Son olarak ve kesin bir yöntem daha alan adının yani instagram takipçi satın alma işlemi yapacağınız sosyal medya sitesini google de daha önce hakkında şikayet var mı yok mu olarak araştırmaktır. Şikayet varsa neden şikayet var bunlar kontrol edilmeli ödeme ona göre yapılmalıdır. Ödeme yaptıktan sonra almış olduğunuz hizmet miktarına göre süre değişmektedir bazen 10 dakika maksimum 12 saat içerisinde yüklenmiş olur sistemden kaynaklı problemlerde çalıştığınız kişi sizi telefonla haberdar etmekle yükümlüdür. Süre sonunda takipçileriniz vermiş olduğunuz kullanıcı adına yüklenir.Kesinlikle şifre isteyen hiç bir internet sitesine şifrenizi vermemeniz şiddetle tavsiye olunur aksi takdirde hesabınız çalınabilir veya uygulamaya giriş yaptırılarak istenilen kişiye takip ya da beğeni attırılabilir sizin haberiniz olmadan bu yüzden şifre isteyen kişilerden uzak durulmalıdır.

instagram takipçi satın alma yaparken aktif kullanıcı veya bot pasif kullanıcı olarak seçeneğinizi yapmalısınız.Aktif kullanıcılar güncel olarak instagramı kullanan gerçek kişiler tarafından oluşan paketlerdir. Bot pasif kullanıcılar , bilgisayar programları tarafından açılmış sahte ve kullanılmayan hesaplardan oluşmaktadır. Satın alma işlemi yaparken bunuda dikkate alın ödeme yapmadan önce sistemlerin çalışıp çalışmadığı konusu hakkında bilgi almak için sosyal medya hizmeti aldığınız kişi ile iletişime geçin ve daha sonra gönül rahatlığı ile ödemenizi yapıp takipçilerinizi bekleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.