WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Instagram Takipçi Satın Alma Mobil Ödeme


İnstagram takipçi satın alma mobil ödeme dönemini resmen başlatmış bulunmaktayız. Web sitemiz üzerinden sizler de dilediğiniz zaman cep telefonu ile instagram takipçi satın alabilir, panelden anlık olarak işlem yapabilirsiniz.

Panelimiz tamamen otomatik olmakla birlikte, mobil ödeme sayesin de dilediğini zaman bakiye yükleyebilir, hesabınıza otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bizlere havale , kredi kartı ile de ödeme yaparak, panelinize eklenmesini talep edebilirsiniz.

Tamamen otomatik olarak oluşturduğumuz panelimiz de haftanın her günü ve her saati anlık olarak işlem yapabilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra, aklınıza takılan her türlü soru ve sorun da bizlere ulaşabilmeniz için web sitemiz de bulunan sabit gsm numaramız ile birlikte de müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden bizlere yapacağınız siparişler de herhangi bir düşmeye karşılık fazla gönderim yapılmaktadır. Fazla gönderimlerin yanı sıra mobil ödeme ile takipçi satın alan kullanıcılarımız ortak havuzumuza dahil etmekteyiz. Böylelikle haftalık yaptığımız ücretsiz 2000 adet instagram takipçi kazanma şansını otomatik olarak yakalamaktadırlar.

Haftalık ücretsiz takipçi çekilişinden daha fazla yararlanmak için daha fazla sipariş geçmeniz gerekmektedir.

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir