İnstagram takipçi satın alma güvenilir

instagram takipçi satın alma güvenilir evet ama hangi siteden ve kimden aldığınızın önemi çok büyük . Rastgele bir yerden satın alma yaparsanız dolandırılma riskiniz çok yüksek bu yüzden sosyal medya üzerinde uzun yıllar hizmet veren hakkında şikayet olmayan bir yerle çalışmanızı tavsiye ediyorum. İnstagram takipçi satın almak hesabınızın etkileşimini arttıracaktır ancak bilinçsizce yapılan yüklemelerde artı yerine eksiler getirecektir hesabınıza.

instagram takipçi satın alma güvenilir
instagram takipçi satın alma güvenilir

Yeni açılmış olan bir hesaba birden çok fazla sayıda instagram takipçi satın alma güvenilir olmayabilir. Hesabınızın kilitlenme riski yüksektir instagram güvenlik duvarına takılma olayı yaşanabilir bu yüzden yeni açılmış hesaplar için hemen çok sayıda takipçi almak yerine azar azar belilrli aralıklarla almak daha sağlıklı olacaktır. Takipçiler türk veya yabancı farketmez hesabı ne için kullanacağınıza ve bütçenize bağlı olarak türk gerçek kullanıcı veya yabancı bot kullanıcı alabilirsiniz. Takipçi satın alırken sadece kullanıcı adınız alınarak işlem yapılır şifre gerektirmez ve ortalama 2 saat ile 12 saat arasında yükleme zamanı değişebilir miktara göre bu zaman dahada uzayabilir bazen ise daha kısa sürebilir. Şifrenizi isteyen sitelerden ve kişilerden uzak durmalısınız.

Takipçi satın aldıktan sonra arka arkaya aynı gün üçten fazla resim atmak takipçi kaybının çoğalmasına neden olacaktır. Zaten gerçek kullanıcıların sizi takip ettiklerinden haberi olmadan takip ettirme işlemi yapılmaktadır. Bu yüzden 10 bin takipçi aldıktan sonra arka arkaya 10 resim atarak insanların gözüne hesabı sokmaya çalışmanız antipatik bir hareket olarak algılanacak ve takipçiler daha fazla takipten çıkacaktır. Genelde de günlük maksimum 3 ila 4 gibi paylaşım yapmanız her zaman daha sağlıklıdır ve paylaşımlarınızın arasında belli bir zaman zarfı olmalıdır. Takipçilerinize kendinizi unutturmayın üst üste 3 günden fazla post atmayarak sıkı takipçilerinizide kaybedebilirsiniz. Ne fazla post atarak ne de çok az post atarak başarıya ulaşamazsınız ideal zaman aralıklarıyla insanlara ne kendinizi unutturun ne de çok fazla gözlerine batmayın  özellikle butik tarzı instagram hesapları ticari amaçlı instagram hesapları arka arkaya bir çok post paylaşarak satışlarını arttırmak yerine insanların antipatisini kazanıp takipten çıkmalarına neden olacaktır bu yüzden aradaki ince çizgiyi ne aşın nede altında durun, instagram takipçi satın alma güvenilir mi evet ancak takipçi satın almakla herşey bitmemektedir sizin instagram sayfanızı nasıl yönettiğinizlede alakalı başarı gelecek ya da kaçacaktır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.