Instagram Takipçi Satın Alma Forum


İnstagram takipçi satın alma forum üyelerine özel olarak da imkanlar sağlamaktadır. Özellikle r10.net ve wmaracı.com sitelerinde aktif müşterilerimize haftalık çekilişlerimiz de ekstra olarak hak vermekteyiz. Bunu yapmamızda ki en büyük amaç ucuz takipçi ve bedava takipçi kazandırarak, müşterilerimizin hakkını korumak.

Bu haklardan yararlanmak için yapmanız gereken belli başlı işlemler mevcuttur. Bunun başında sitemiz üzerinden bir kerelik de olsa kredi kartı ile takipçi , mobil ödeme ile takipçi satın alma veya havale ile takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sitemiz havuzun da adınızı yazdırarak haftalık yapılan çekilişler de ücretsiz olarak 2000 instagram türk takipçisi kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ücretsiz instagram takipçisi vermekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca hizmetini sağladığımız bu kampanyamız da sunduğumuz takipçilerin tamamı türk organik hesaplardır ve aktif olarak beğeni ve etkileşim sağlamaktadır.

Sizler de forumlardan herhangi birisine üye ve sitemiz üzerinden en az bir kereliğe mahsus alışveriş yapmışsanız bu haklardan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.