İnstagram takipçi satın alma fiyatları

instagram takipçi satın alma fiyatları

instagram takipçi satın alma fiyatları


instagram takipçi satın alma fiyatları her takipçi satış sitesinde farklılık göstermektedir. Ayriyetten instagram türk takipçi , instagram aktif takipçi , instagram bot takipçi , instagram yabancı takipçi olarakta fiyatlar farklılık göstermektedir. İnstagram türk takipçilerin fiyatları ilk çıktığı zamanlar 1000 adet kadarı 100 tl ‘den satılmakta idi ama şu andaki gibi türk diye alıp içinde her ülkeden kişi çıkmıyordu hepsi %100 Türk ve aktif kullanıcılar idi. Şimdi iste Türk aktif diye satın alınan paketlerin çoğu bot ve kullanılmayan Türk hesaplarla dolu bu yüzden ucuz diye satın aldığınız takipçi paketlerinden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

 

instagram takipçi satın alma fiyatları
instagram takipçi satın alma fiyatları

Şu an instagram takipçi satın alma fiyatları 1000 adet ortalama 30 tl den başlamaktadır.Yabancı takipçilerde artık bot değil gerçek kullanıcı olarak gönderilmektedir. Çünkü bot kullanıcılar belirli zaman aralıklarıyla instagram tarafından farkedilip siliniyor bu yüzden bot takipçi artık önermiyoruz .Yabancı takipçilerin fiyatlarıda ortalama 1000 adet 30 tl  civarındadır.

Daha detaylı instagram takipçi satın alma fiyatları için web sitemizi gezebilir fiyatlar ve takipçi paketleri hakkında fikir sahibi olabilir aklınıza takılan soruları bize site üzerinden canlı destek ve ya telefon yolu ile sorabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.