İnstagram takipçi satın al ucuz

instagram takipçi satın al ucuz

instagram takipçi satın al ucuz


instagram takipçi satın al ucuz ama kaliteli hizmet ve hızlı teslimat bulabileceğiniz güvenilir kişilerden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Her zaman en ucuz instagram takipçisi ararken yanlış yerlere başvurabilir paranızı kaptırabilirsiniz. Bu yüzden her zaman bildiğiniz bir yerden satın almanız almadan önce fiyat için pazarlık yapmanız tavsiye olunur. Ucuz takipçi alıyorum diye paranızı kaptırmanız içten bile değildir, çünkü piyasada öyle fiyatlar verilmiştirki mümkünatı olmayan fiyatlara yüksek miktarlarda takipçi sattığını iddaa eden internet siteleri ve şahıslar dolmuştur.

instagram takipçi satın al ucuz
instagram takipçi satın al ucuz

Özellikle instagram sayfaları üzerinden sizlere ulaşan ve takipçi sattığını iddaa edenlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu şahıslarla bir kere iş yaptığınız takdirde telefon numaranıza sürekli mesajlar atarak takipçi fiyatları şu kadar bu kadar diyerek sizleri ve kurumsal kimliğinizi rahatsız etmektedirler. İş yaptığınız zamanlarda bazıları daha ileri giderek bir dahaki ay hizmet almadığınız takdirde resimlerinizin altına panellerden yorum attırabilir ağza alınmayacak çirkin sözler söyleyebilir veya daha önceden yapmış olduğunuz instagram takipçi satın al ucuz işlemlerinizi ifşa etmeye kadar gidebilmektedirler.

Bu yüzden instagram takipçi satın al ucuz aramalarınızın sonu hüsranla bitebilir hesabınızı ve kendinizi riske atabilirsiniz. Ucuz instagram takipçi satın almak için web sitemizde tur atabilir fiyatlar hakkında pazarlık yapabilir bütçenizi bize belirtebilirsiniz en uygun paketi size kısa sürede sorunsuz şekilde teslim etmiş oluruz. İnstagram takipçi satın alma paketleri 10 tl’den başlamakta ve miktara göre yukarılara doğru çıkmaktadır.İnstagram takipçi satın alma hakkında detaylı bilgiyi önceki makalemizde anlatmıştık aklınıza takılan sorular varsa ordan inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Ucuza instagram takipçi satın almak artık mümkün instagram takipçi ilk çıktığı zamanlar fiyatlar epey pahalıydı son zamanlarda takipçi panellerinin artışı ve çokluğu yüzünden fiyatlar epey ucuzladı satın almadan önce iletişime geçip güncel fiyatlar ve paketler hakkında bilgi edinmenizde fayda var , instagramın yazılımcılara vermiş olduğu yetki ile kurulan paneller sayesinde gönderilen takipçiler türk aktif kullanıcılardan oluşmaktadır çok ucuza bulduğunuz takipçi paketleri genellikle bot ve pasif hesaplardır bu yüzden ucuz diye satın aldığınız paketler hesabınıza aktif olmayan bot hesaplar olarak yüklenebilir. Şu anda piyasada güncel gerçek aktif takipçi fiyatlarının 1000 adeti ortalama 30 ila 40 tl arasında değişmektedir. Daha uyguna da bulabilirsiniz daha pahalıyada hizmet veren kişiye göre değişmektedir fiyatlar . Satın alma yapmadan önce mutlaka panel sahibi ile iletişime geçip takipçi stoğu sorulmalıdır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.