WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Instagram Takipci Satin Al Mobil Ödeme İle


Instagram Takipci Satin Al Mobil

İnstagram üzerinde sayısız takipçiye ulaşmak ve fenomen hesap  olmak istiyorsanız, hemen mobil ödeme takipçi satın  alma sistemini kullanarak, takipçi satın alalabilir, hızlı işlem altyapısı sayesin de dakikalar içerisin de takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

 

Ayrıca mobil ödeme ile takipçi satın alma işlemini Turkcell , Türk Telekon ve Vodafone operatörlerinden gerçekleştirebilirsiniz. İster faturalı , ister kontör’lü olsun hiç fark etmez! Mobil ödeme ile takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmek için mevcut hattınızın olması yeterli.

Yapacağınız alışveriş tutarının toplam bedeli mevcut bakiyenizden eksilerek tahsil edilmektedir. Faturalı hat kullanıyorsanız da bir sonra ki dönem çıkacak olan faturanıza eklenerek sizlere yansıtılmaktadır.

Fatura ekstreniz de web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişi & tutarını görebilirsiniz.

Web sitemiz mobil takipçi satın alma konusun da güvenilir altyapıya sahiptir. Kullanıcı bilgileri 3. Tekil şahıslar ile paylaşılmaz ve reklam içeriklerine yönelik asla kullanılmaz.

Mobil ödeme ile takipçi satın alma konusun da zorluk yaşıyor ve nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, web sitemizde bulunan canlı destek hattımız ile iletişime geçerek, müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

 

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir