WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Instagram Takipçi Satın Al Kontörle


İnstagram takipçi satın al kontörle başlıklı makalemizde sizlere ücretsiz instagram takipçi satın almayı ve aynı zaman da kontörle takipçi satın alma konusunda açıklamalar yaparak, konu hakkında fikir edinmenize yardımcı olacağız.

Türkiye’de güncel olarak kullanılan sosyal platform olan instagram üzerinde günden güne büyüyen sayfaların, kurumsal işletme profillerinin en büyük eksiği takipçilerdir.

Takipçi satın alma işlemlerini uygulayan bir dünya kurum, kuruluş ve şahıs olmasına rağmen genel olarak havale ile takipçi satın alma işlemi yapmaktadırlar. Kurulduğumuz günden beri birçok ödeme metodunu uygulamakla birlikte müşterilerimize kredi kartı , banka kartı ve kontör ile takipçi alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ödemeler de hiçbir komisyon almamaktayız. Yatırdığınız kontörle ile takipçi bakiyesini hesabınıza otomatik olarak entegre eden altyapımız sayesin de gsm operatörlerinin belirlediği sms ücretinin dışında panelinize otomatik olarak tanımlayacağınız ödeme tutarını otomatik olarak eklemekteyiz.

Üzerinde hiçbir kesinti olmamaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilir, dilerseniz web sitemiz üzerinde bulunan sabit gsm numaramızdan da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir