Instagram Takipçi Satın Al Bedava


İnstagram takipçi satın al bedava gibi konulara çok kez internette denk gelmiş olmanız muhtemel. Bu tip konular tabiri caizse umut tacirliğinden başka bir şey değil. Evet mevcutta bir takipçi transferi gerçekleşiyor fakat bu sizlerin sandığı gibi kaliteli takipçiler değildir. Bizler alışveriş yapan her kullanıcımızı çekiliş kategorisine ekliyor ve haftalık olarak  yaptığımız çekiliş sonucunda ki bir talihli müşterimize 2000 ücretsiz takipçi gönderimi yapıyoruz. Bu işlemin karşılığın da herhangi bir ücret talep etmiyor bedava instagram takipçi gönderimi yapıyoruz.

Peki ama bu işlem nasıl olacak?

Bunun için bir kerelik de olsa bizlerden alışveriş yapmış olmamız dilerseniz mobil ödeme ile takipçi satın alma  veya kredi kartı ile takipçi satın alma işlemini yapmış olmanız gerekmektedir.

Bu işlemlerden herhangi birisini yaptığınız takdir de müşteri havuzumuza kaydınız otomatik olarak tamamlanmakta ve haftalık yapılan çekilişle 2000 ücretsiz instagram türk takipçi kazanma fırsatını yakalamış olmaktasınız.

Şansınızı arttırmak adına her hafta düzenli alışveriş yaparak, isminizin iki veya daha fazla yazılmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Not: Her alışveriş tek isim hakkı doğurmaktadır. Çoklu alışverişler alışveriş sayısı kadar geçerlidir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.