WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

İnstagram engelleme nasıl kaldırılır ?


İnstagram engelleme nasıl kaldırılır ?

Instagram , tanıtıma ihtiyacı olmayan bir sosyal medya platformudur. Bu sosyal medyada yer alan takipçilerin işi zorlaşıyor olabilir. Böyle bir durumda, yapılacak en iyi şey onları engellemektir. Bu yöntem, engellenen kişiyi profilinizi, yayınlarınızı ve hatta hikayelerinizi bulması veya görmesini engeller. Ama fikrinizi değiştirdiyseniz ve kişinin engelini kaldırmaya karar verirseniz? Endişelenme. Instagram’da birisini istediğiniz zaman engelleyebilirsiniz. Basitçe, Ayarlar sekmesinin altında gizlenmiş engellemeyi kaldır seçeneğine erişin .

 

Bu makaleyle, yanlışlıkla kullanmış olabileceğiniz veya bilerek engellenmiş olan Instagram’daki hesapların blokajını kaldırabilirsiniz . Instagram’da birinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacak bazı adımlar .

Bu kolay adımlarla Instagram’da birisini engellemeyi kaldırın

  1. Cihazınızdaki Instagram’ı açın: Herhangi bir işlemi gerçekleştirmek için, Instagram’da önce uygulamayı başlatmanız gerekecek. Böylece, Instagram uygulamanızı açın ve hesabınıza giriş yapın
  2. Uygulamada Profilinize yönelin: Başarıyla başlatıldıktan ve uygulamaya giriş yaptıktan sonra, ekranınızdaki profil simgesine dokunun. Profil simgesi, ekranınızın sağ alt köşesinde bulunur.
  3. Seçenekler üzerine dokunun: Sağ üst köşedeki simgeye dokunarak Seçeneklermenüsüne erişin .
  4. ‘Engellenen Kullanıcılar’ seçeneğini belirtin: Bu seçenek, size tarihe kadar engellediğiniz tüm kullanıcıların listesini gösterir.
  5. Engellemeyi kaldırmak istediğiniz kişiyi seçin: Engellenen tüm kullanıcıların listesine eriştikten sonra engellemeyi kaldırmak istediğiniz kişiyi seçin.
  6. Hesabın engelini kaldırın: Engelleyiciyi kime seçeceğinizi seçtikten sonra, Engellemeyi Kaldır düğmesini tıklayın . Bir pop-up alacaksınız. Click ‘Evet, eminim’ ve devam

 

Tebrik ederiz! Şimdi Instagram’da birinin engellemesini başarıyla kaldırdınız. Sonunda, Instagram’da birinin engellemesini kaldırma kararınızı pişman ederseniz, onu her zaman engelleyebilirsiniz. Instagram’da birisini engellemeye yönelik kısa dersi buldunuz mu? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin. Ayrıca, size yardımcı olmamızı istediğiniz konular ve konular hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin.

 

 

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir