WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Daha önce Instagram takipçi satın alan varmı ?


Evet sorumuz bu arkadaşlar instagram ‘ da takipçi satın alan var mı ? Biz cevaplayalım satıcı olarak evet hemde tahmin edemiyeceğiniz kadar fazla.

Peki neden instagram takipçi satın alma ihtiyacı duyuyorlar ? Neden bu iş için bütçe ayırıp para harcıyorlar gelin bir de bizler den dinleyin bunu..

 

instagram takipci alan var mi

Lütfen yazıyı dikkatlice okuyup hangi müşteri potansiyeline girdiğinizi analiz edin..

  • Tür 1 : Ünlü olan müşterilerimiz  bunların alım sebebi prestij kaynaklı olup herhangi bir popüleriteye ihtiyaçları yoktur zaten yeterince popülerdirler..
  • Tür 2 : Sosyal medya severler bunlar standart insanlar dır sizin benim gibi sadece sevdikleri alanda gelişip söz hakkı almak isteyen insanlar’dan bir araya gelir.
  • Tür 3 : Rekabet kıskanç tiplerdir bunlar aaa Ayşe’nin 1000 takipçisi var benim neden yok ? Bir nevi piskolojik ilaçtır onlar için.
  • Tür 4 : Kitlelere ulaşma ihtiyacı hisseden yazar çizer arkadaşlarımız için daha hızlı ve daha çabuk iletişlim kurma aracıdır ve bunun için yatırım yapmaktan çekinmezler.
  • Tür 5 :  Bunlar ergenlerdir. Nasıl bir telefon modeli çılgınlığı varsa takipçi çılgınlığı da olması normal bir eylemdir. Kendilerince haklıdırlar.

Evet peki siz hangisiniz ?

Merak etmeyin hangisi olduğunuzun bir önemi yok insan parayı ihtiyaçlarını karşılamak için kazanır ve bu ihtiyaçlar günümüz standartlarına göre oluşmaktadır.

Örneğin hiç kimsenin 10 yaşında araba ihtiyacı olmaz ve satın alma ihtiyacı duymaz fakat yaş ilerledikçe alma ihtiyacı hisseder susayan su içer acıkan yemek.

Yazımızı okudunuz ve sonuna kadar sabır gösterdiğiniz için teşekkürler buradan takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz..

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir