WeCreativez WhatsApp Support
Sadece Siparişler ile İlgili Destek Verilmektedir..
Whatsapp Destek!

Bir Ekşi Sözlük Komedisi ? Instagram takipçi satın alma ekşi ?


Instgram takipçi satın alma ve ekşi sözlük ‘ de arama yaparak entry satışı yapanları eleştiriyoruz.

Ah bu ekşi iyi yer güzel yer ama ya yalancı ya dolandırıcı kaynıyor ? Ve insanlar Sözlük girdilerini gerçek zannediyor tabi bizim gibi masumlara özel bir eylem bu ?

Aslında bu işin bir ekonomisi var yani şöyle benim bir sitem var yada şu hizmeti veriyorum al şu 10 tl yi git benim sitemi ekşi ve benzeri sözlüklerde öv yağla ballandır.

Hiç etik bulmadığım bir konu bu sitenizin reklamını yapmanızı anlarım fakat insanları bu şekilde kandırmak edepsizliktir..

 

Ne kadar güvenilir ?

İşte bu kadar güvenilir ekşi sözlük’de tanıtım yazısı satıyorum diye açılan bir ilan..

Bakın bir ekşi sözlük kullanıcısının isyan bazlı açtığı bir başlık eee adam haklı nerede kaldı özgünlük ve gerçeklik ?

ekşi sözlük tanıtım

 

 

 

  • Bakın buda para ile girildiği gayet belli olan ve ben buradayım diyen bir sözlük entry girdisi..

 

Instagram takipçi satın alma ekşi

 

 

 

  • Bu yüzden sözlükteki satış başlıklarına itibar etmeyiniz herkes istediğiniz yazdırıyor o mecralara ve sözlük bu konu hakkında ekşi dahil hiç biri sorumluluk kabul etmiyorlar herkes girdiği girdiden sorumlu oluyor.

 

Daha önce yazdığım gibi takipçi satın alma işlemi yapacaksınız bunu ince eleyip sık dokuyarak yapın ve profesyonel insanlar ile çalışın sorun olmaz mı sorun elbette olur ama bu sorunu çözecek insanlar ile muhattap olmanız gerekmektedir. Sorun olduğunda maillerinize cevap vermeyen telefonlarınızı açmayan bir kurum veya kuruluş ile değil 7/24 iletişim kurabileceğiniz bizim gibi servisler ile çalışın.

Unutmayın sosyal medya prestij ‘dir ve her yaptığınız hatalı işlem sizlere sadece maddi değil manevi ve prestij kaybı yaşatacaktır.

Hiçbir maddi kaygı taşımdan yazıyoruz tüm bilgilendirme yazılırımızı bu yüzden siz değerli okuyucuları manipüle etmek veya kandırmak amacını taşımıyoruz saygılarımla iyi günler dileriz..

 

haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir