Android için aynı Telefon ‘da 2 instagram hesabı kullanma..


Aynı Android telefonda 2 adet instagram açma ve bunları yönetmek hakkındaki yazımıza hoşgeldiniz..

Merhaba bilindiği gibi Instagram multi account çama yani çoklu hesap desteği vermemektedir. Fakat Twitter ‘da mevcut olan bu özelliğin Instagram ‘da olmaması haliyle insanları zora sokmaktadır. Aynı telefon ‘ da 2 adet intagram hesabı açmanın avantajları nelerdir?

 

multi-instagramİki adet hesabınınız var ise bu hesapları sabit instagram uygulamasından çıkış yapmadan kullanmak isteyeceksiniz dir fakat instagram buna izin vermiyor malesef her seferinde birini kapa diğerini aç mantığı ile işlem yapmak zorunda kalıyoruz.

Malesef şuan için tam yönetim örneğin resim yükleme vb orjinal instagram uygulaması ile yaptığımız işlemleri multi hesap olarak sadece android ‘de yapıyoruz iphone için bi tarz bir uygulama malesef mevcut değil.

Öncelikle bunun için özel olarak geliştirilmiş instagram id’leri değiştirilerek telefonumuz’a iki instagram kurabileceğimiz android uygulamasını indirmemiz gerekmektedir.

Dışarıdan telefonuma apk dosyası kurmak için öncelikle telefon ayarlar menüsünden güvenlik ve oradan bilinmeyen kaynakları aktif etmeniz gerekmektedir. Bilinmeyen kaynaklar nedir ?

Mantık şudur google play ‘den inmeyen her uygulama bilinmemektedir. Gereksiz bir durum merak etmeyin size vereceğim uygulamayı aylardır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Ardından uygulamanın apk dosyasını telefona veya bilgisayara indiriyoruz. Buradan sosyal medya hesaplarınız ‘dan herhangi biri ile linki aktif edebilir ve indirebilirsiniz.

Uygulama direct mesaj sorunu çözüldü ve en son sürüm yeni versiyona güncellendi..

Buradan İnstwogram Uygulamasını İndir

İndirdik ‘ten sonra telefonunuza kurup instagram 2. instagram hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir..

Orjinal instagram da olduğu gibi tüm işlerimleri sorunsuz bir şekilde telefonunuz’dan yapabileceksiniz herhangi bir sorun olursa buradan bizlere yazmaya çekinmeyin lütfen..

 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.